WEBDESIGN Helena Rudolecká

Banner

Main banner

Webdesign

Anim Banner

REFERENCE Několik příkladů z naší tvorby
Webdesign Helena Rudolecká

Content

Fotogalerie

Restaurace a penzion U Švejků


Zpět na reference www.usvejku.cz

Internetová prezentace tradičního restaurantu a penzionu v centru Prahy. Kromě seznámení zákazníků s nabídkou a vzhledem zařízení si může návštěvník Prahy přečíst několik informací o okolních památkách a o historii restaurantu. Rezervační část je propojena se specializovanými službami Booking.com a Restu.cz.

Pro vybrané uživatele je připraveno administrační rozhraní, kde je možnost operativně vyplňovat denní nabídku. Rozhraní je dostatečně jednoduché tak, aby se uživatel nemusel obávat, že neodborným zásahem stránky poškodí.

Prezentace je vytvořena ve 4 jazycích. Stránky jsou vytvořeny podle pravidel tvorby responzivního web designu, takže jsou flexibilní a přizpůsobí se i menším mobilním zařízením s vlastními internetovými prohlížeči.

 

Co je to webdesign?

Nejjednodušší je vysvětlit webdesign jako průnik vizuální komunikace, obsahové strategie a interakčního designu, které doplňují vhodné marketingové aktivity. Webdesigner tedy vytváří vizuální systém pro obsah, který vhodným způsobem strukturuje a vzájemně provazuje tak, aby bylo dosaženo maximálního účinku vzhledem k cílům webu a jeho konverzním akcím. Tvorba webových stránek klade vyšší důraz na kvalitní obsah, u webových aplikací je nejdůležitější složkou interakční design. Zdroj: wikipedie.cz

Webdesign Helena Rudolecká Český svaz karate JKA Kosmetický salon Helena Rudolecká SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly