WEBDESIGN Helena Rudolecká

Banner

Main banner

Webdesign

Anim Banner

REFERENCE Několik příkladů z naší tvorby
Webdesign Helena Rudolecká

Content

Fotogalerie

Dechové trio Trifoglio


Zpět na reference

Internetová prezentace dechového tria Trifoglio, kde působí posluchačky Hudební a taneční fakulty Akademie múzických umění v Praze (HAMU). Účelem webových stránek je prezentace činnosti a úspěchů mladých umělkyň. Kromě profilových stránek interpretek jsou zde také ukázky z repertoáru, kontaktní informace, novinky, akce a také informace z historie souboru.

Prezentace je vytvořena ve 2 jazycích. Stránky jsou vytvořeny podle pravidel tvorby responzivního web designu, takže jsou flexibilní a přizpůsobí se i menším mobilním zařízením s vlastními internetovými prohlížeči.

 

Co je to webdesign?

Nejjednodušší je vysvětlit webdesign jako průnik vizuální komunikace, obsahové strategie a interakčního designu, které doplňují vhodné marketingové aktivity. Webdesigner tedy vytváří vizuální systém pro obsah, který vhodným způsobem strukturuje a vzájemně provazuje tak, aby bylo dosaženo maximálního účinku vzhledem k cílům webu a jeho konverzním akcím. Tvorba webových stránek klade vyšší důraz na kvalitní obsah, u webových aplikací je nejdůležitější složkou interakční design. Zdroj: wikipedie.cz

Webdesign Helena Rudolecká Český svaz karate JKA Kosmetický salon Helena Rudolecká SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly