WEBDESIGN Helena Rudolecká

Banner

Main banner

Webdesign

Anim Banner

REFERENCE Několik příkladů z naší tvorby
Webdesign Helena Rudolecká

Content

Fotogalerie

Sport Úvaly Karate klub


Zpět na reference www.sportuvaly.cz

Původně jednoduchá internetová prezentace klubu karate, která v průběhu doby rostla spolu s klubem. Internetová prezentace poskytuje prostor na zveřejnění aktualit, možnost stáhnout si důležité dokumenty. Nejčastějšími návštěvníky stránek jsou děti a kromě aktualit je nejvíce zajímají fotogalerie a výsledky.

Design prezentace je odpovídající době vzniku i přes malý formát poskytuje služby svým zákazníkům. Velmi častý požadavek na aktualizace, řádově 100 změn obsahu ročně, více než 100 fotogalerií a mnoho tisíc fotografií - to vše je důkazem spokojenosti zákazníka s našimi dlouhodobými službami.

 

Co je to webdesign?

Nejjednodušší je vysvětlit webdesign jako průnik vizuální komunikace, obsahové strategie a interakčního designu, které doplňují vhodné marketingové aktivity. Webdesigner tedy vytváří vizuální systém pro obsah, který vhodným způsobem strukturuje a vzájemně provazuje tak, aby bylo dosaženo maximálního účinku vzhledem k cílům webu a jeho konverzním akcím. Tvorba webových stránek klade vyšší důraz na kvalitní obsah, u webových aplikací je nejdůležitější složkou interakční design. Zdroj: wikipedie.cz

Webdesign Helena Rudolecká Český svaz karate JKA Kosmetický salon Helena Rudolecká SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly