WEBDESIGN Helena Rudolecká

Banner

Main banner

Webdesign

Anim Banner

REFERENCE Několik příkladů z naší tvorby
Webdesign Helena Rudolecká

Content

Fotogalerie

SPORTSTUDIO Prima Karlovy Vary


Zpět na reference www.sportstudioprima.cz

Internetová prezentace jednoho z největších fitness center v Karlových Varech s bohatou tradicí a profesionálním přístupem. Webové stránky jsou zaměřené především na prezentaci služeb, trenérů a instruktorů, atkuálních trendů ve fitness a dále slouží jako zdroj aktuálních rozvrhů cvičení.

Pro vybrané uživatele je připraveno administrační rozhraní, kde mohou sami upravovat doplňovat rozvrhy cvičení. Rozhraní je dostatečně jednoduché tak, aby se uživatel nemusel obávat, že neodborným zásahem stránky poškodí.

Stránky jsou vytvořeny podle pravidel tvorby responzivního web designu, takže jsou flexibilní a přizpůsobí se i menším mobilním zařízením s vlastními internetovými prohlížeči.

 

Co je to webdesign?

Nejjednodušší je vysvětlit webdesign jako průnik vizuální komunikace, obsahové strategie a interakčního designu, které doplňují vhodné marketingové aktivity. Webdesigner tedy vytváří vizuální systém pro obsah, který vhodným způsobem strukturuje a vzájemně provazuje tak, aby bylo dosaženo maximálního účinku vzhledem k cílům webu a jeho konverzním akcím. Tvorba webových stránek klade vyšší důraz na kvalitní obsah, u webových aplikací je nejdůležitější složkou interakční design. Zdroj: wikipedie.cz

Webdesign Helena Rudolecká Český svaz karate JKA Kosmetický salon Helena Rudolecká SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly