WEBDESIGN Helena Rudolecká

Banner

Main banner

Webdesign

Anim Banner

REFERENCE Několik příkladů z naší tvorby
Webdesign Helena Rudolecká

Content

Fotogalerie

Nehtová modeláž, manikúra, pedikúra, kadeřnické služby - Jana Heláková


Zpět na reference

Jednoduchá internetová prezentace pro drobnou podnikatelku, která v době objednávky podnikala pouze v jedné oblasti. Postupně si přidávala další obory a vše si přála velmi jednoduše zakomponovat do své internetové prezentace. Kromě stručného popisu poskytovaných služeb je součástí prezentace také fotogalerie a prostor pro zveřejnění případných akcí.

Stránky jsou velmi jednoduché, hlavním účelem je poskytnout základní informace o předmětu podnikání. Prezentace je aktualizována velmi zřídka. Celkové náklady na pořízení a aktualizace jsou tedy velmi nízké.

 

Co je to webdesign?

Nejjednodušší je vysvětlit webdesign jako průnik vizuální komunikace, obsahové strategie a interakčního designu, které doplňují vhodné marketingové aktivity. Webdesigner tedy vytváří vizuální systém pro obsah, který vhodným způsobem strukturuje a vzájemně provazuje tak, aby bylo dosaženo maximálního účinku vzhledem k cílům webu a jeho konverzním akcím. Tvorba webových stránek klade vyšší důraz na kvalitní obsah, u webových aplikací je nejdůležitější složkou interakční design. Zdroj: wikipedie.cz

Webdesign Helena Rudolecká Český svaz karate JKA Kosmetický salon Helena Rudolecká SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly