WEBDESIGN Helena Rudolecká

Banner

Main banner

Webdesign

Anim Banner

REFERENCE Několik příkladů z naší tvorby
Webdesign Helena Rudolecká

Content

Fotogalerie

Český svaz karate JKA


Zpět na reference www.jka.cz

Komplexní webová prezentace národní sportovní asociace. Stránky jsou vytvořeny s ohledem na řadu souběžných cílů, jako například vzhled v tradičních barvách, prezentace úspěchů, místo pro zveřejňování aktualit ale také kalendář s možností přiložit doplňující informace. Najdeme zde složení jednotlivých výborů a komisí, reprezentační rady včetně jednotlivých kontakt. Neméně důležitá je prezentace historických úspěchů. Součástí stránek je obsáhlá fotogalerie a také videogalerie.

Pro vybrané uživatele je připraveno administrační rozhraní, kde mohou sami upravovat vzhled některých částí webových stránek. Rozhraní je dostatečně jednoduché tak, aby se uživatel nemusel obávat, že neodborným zásahem stránky poškodí. Tak je možné vložit informaci kdykoliv a odkudkoliv.

Stránky jsou vytvořeny podle pravidel tvorby responzivního web designu, takže jsou flexibilní a přizpůsobí se i menším mobilním zařízením s vlastními internetovými prohlížeči.

 

Co je to webdesign?

Nejjednodušší je vysvětlit webdesign jako průnik vizuální komunikace, obsahové strategie a interakčního designu, které doplňují vhodné marketingové aktivity. Webdesigner tedy vytváří vizuální systém pro obsah, který vhodným způsobem strukturuje a vzájemně provazuje tak, aby bylo dosaženo maximálního účinku vzhledem k cílům webu a jeho konverzním akcím. Tvorba webových stránek klade vyšší důraz na kvalitní obsah, u webových aplikací je nejdůležitější složkou interakční design. Zdroj: wikipedie.cz

Webdesign Helena Rudolecká Český svaz karate JKA Kosmetický salon Helena Rudolecká SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly