WEBDESIGN Helena Rudolecká

Banner

Main banner

Webdesign

Anim Banner

REFERENCE Několik příkladů z naší tvorby
Webdesign Helena Rudolecká

Content

Fotogalerie

Chovatelská stanice Dalmatin Albus Niger


Zpět na reference

Internetová prezenatace chovatelské stanice zaměřené na tradičně oblíbené plemeno Dalmatin. Účelem stránek je informovat o dění v chovatelské stanici, zejména o úspěších na soutěžním poli, ale také o chystaných a aktuálních štěňatech. Součástí jsou osobní stránky pro každého pejska, nebo fenečku včetně rodokmenu, fotogalerie, potomků, výsledků soutěží a různých vyšetření. Stránky poskytují fotogalerii, videogalerii.

Chovatelská stanice je menšího, spíše hobby charakteru. Hlavním cílem majitele je ukázat svoji radost a podělit se s návštěvníky o nevšední zážitky s dvojicí dalmatinek.

 

Co je to webdesign?

Nejjednodušší je vysvětlit webdesign jako průnik vizuální komunikace, obsahové strategie a interakčního designu, které doplňují vhodné marketingové aktivity. Webdesigner tedy vytváří vizuální systém pro obsah, který vhodným způsobem strukturuje a vzájemně provazuje tak, aby bylo dosaženo maximálního účinku vzhledem k cílům webu a jeho konverzním akcím. Tvorba webových stránek klade vyšší důraz na kvalitní obsah, u webových aplikací je nejdůležitější složkou interakční design. Zdroj: wikipedie.cz

Webdesign Helena Rudolecká Český svaz karate JKA Kosmetický salon Helena Rudolecká SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly