WEBDESIGN Helena Rudolecká

Banner

Main banner

Webdesign

Anim Banner

REFERENCE Několik příkladů z naší tvorby
Webdesign Helena Rudolecká

Content

Fotogalerie

Chovatelská stanice Blossoming Meadow


Zpět na reference

Internetová prezenatace chovatelské stanice zaměřené na dvě různá plemena psů, tradiční oblíbené Labradory a Black and Tan Coonhound, plemeno dovezené z USA. Účelem stránek je informovat o dění v chovatelské stanici, zejména o úspěších na soutěžním poli, ale také o chystaných a aktuálních štěňatech tak, aby si je případní zájemci mohli vybrat a oblíbit. Součástí jsou osobní stránky pro každého pejska, nebo fenečku včetně rodokmenu, fotogalerie, potomků, výsledků soutěží a různých vyšetření.

Stránky jsou díky aktivitě chovatelské stanice pravidelně obměňovány. Doplňování novinek a informací o "členech" chovatelské stanice je součástí poskytované služby a díky tomu si může zákazník přát různé variace zobrazeného obsahu a nemusí dodržovat přísná pravidla.

Webové stránky jsou dvojjazyčné, což dává majiteli prezentace možnost některé informace omezit jen na určitý jazyk. Sdělení lokálního významu tak je možné prezentovat pouze v češtině, kdežto úspěchy spojené s plemenem Coonhoundů jsou určené zejména pro zahraniční klientelu.

 

Co je to webdesign?

Nejjednodušší je vysvětlit webdesign jako průnik vizuální komunikace, obsahové strategie a interakčního designu, které doplňují vhodné marketingové aktivity. Webdesigner tedy vytváří vizuální systém pro obsah, který vhodným způsobem strukturuje a vzájemně provazuje tak, aby bylo dosaženo maximálního účinku vzhledem k cílům webu a jeho konverzním akcím. Tvorba webových stránek klade vyšší důraz na kvalitní obsah, u webových aplikací je nejdůležitější složkou interakční design. Zdroj: wikipedie.cz

Webdesign Helena Rudolecká Český svaz karate JKA Kosmetický salon Helena Rudolecká SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly